Finest Group

O nás

HISTÓRIA

„Všetko sa to začalo v roku 1995, kedy som sa ako fyzická osoba začal zaujímať o oblasť distribúcie slnečných a dioptrických okuliarov. Vždy ma fascinovalo sledovať najnovšie trendy, prísť na trh s niečím odlišným, extravagantným a jedinečným, pretože jedinečnosť je v každom z nás a každý chce mať to, čo nikto iný nemá. Zúčastnil som sa aj viacerých medzinárodných výstav optiky v zahraničí, kde som sa stretol naozaj s dizajnovými, nadčasovými a štýlovými modelmi. Po dlhoročných skúsenostiach sa v roku 2004 firma pretransformovala z fyzickej osoby na spoločnosť s ručením obmedzeným. Úspech na medzinárodnom poli má veľa rôznych podôb, no vždy sa za tým ukrýva tvrdá práca“, hovorí David Kulman, zakladateľ a zároveň konateľ spoločnosti.

Od svojho založenia v roku 2004 sa spoločnosť FINEST GROUP, s.r.o. orientuje primárne na distribúciu dioptrických rámov, pričom najväčší dôraz kladie na kvalitu a spokojnosť zákazníka. Počas prvých rokov pôsobenia na trhu si spoločnosť vybudovala nadštandardné dodávateľsko-odberateľské vzťahy a tým sa jej podarilo v roku 2007 preniknúť aj na český trh pod názvom Finest Trade s.r.o. Zaradila sa tak medzi najväčších distribútorov dioptrických rámov na českom a slovenskom trhu.

SÚČASNOSŤ

Je výhradným distribútorom svetoznámych talianskych značiek : COCO SONG, GenesisKaos, La Matta a Oliviero Contini pre Slovenskú a Českú republiku. Tieto značky prinášajú svojmu nositeľovi jedinečný spôsob vyjadrenia svojej individuality v súlade s harmóniou jeho osobnosti, pričom si zachovávajú funkčnosť, originalitu a extravagantnosť.

Za obdobie svojho pôsobenia si spoločnosť dokázala vybudovať aj vlastnú dámsku a pánsku exkluzívnu kolekciu dioptrických rámov, ako sú: EffectLuca Martelli a Roberto Carrer, ktoré na základe svojich dlhoročných skúseností a histórie distribuuje aj do ďakších krajín.

„Pri tvorbe vlastnej kolekcie sme sa inšpirovali najnovšími trendmi, nadčasovým dizajnom, farbami a tvarmi. Naša kolekcia zahŕňa spojenie jednotlivých štýlov, ktoré prechádzajú od klasiky až po extravagantnosť. Ponúkame dizajnové nadčasové okuliare podľa najnovších trendov, ktoré zosobňujú štýl, kvalitu a zároveň svojim dizajnom uspokoja aj najnáročnejších klientov. Zákazníkovi sa snažíme ponúknuť jedinečný a kvalitný tovar, ktorý mu zaistí odlišnosť a originalitu. Naša ponuka prechádza neustálymi vývojovými zmenami, ktoré odzrkadľujú potreby a nároky trhu," povedal David Kulman.

Spoločnosť FINEST GROUP spolupracuje výhradne s výrobcami, ktorí sú držiteľmi certifikátu kvality ISO 9001. V súčasnej dobe má v ponuke viac než 500 modelov dámskych a pánskych dioptrických rámov od rôznych svetových dizajnérov. Úzko spolupracuje so spoločnosťou Opti – project s.r.o. (distribútor okuliarových šošoviek a prístrojovej techniky) na rôznych marketingových aktivitách.

Sortiment tovaru je v ponuke prostredníctvom obchodných zástupcov, ktorí pôsobia ako na Slovensku tak aj v Čechách. Spoločnosť sa každý rok zúčastňuje medzinárodnej výstavy očnej optiky OPTA v Brne, kde sa snaží návštevníkom predstaviť celý svoj sortiment, v ktorom nesmú chýbať aj najnovšie modely dioptrických rámov.

Cieľom spoločnosti je ponúknuť zákazníkom kvalitný tovar, stať sa stabilným a spoľahlivým dodávateľom tejto komodity na území Slovenskej a Českej republiky.

Kontaktný formulár