Finest Group

Značky

Značky FINEST GROUP - globálna distribúcia

Za obdobie svojho pôsobenia si spoločnosť dokázala vybudovať vlastnú dámsku, pánsku a športovú exkluzívnu kolekciu dioptrických rámov, ktoré sa na základe svojich dlhoročných skúseností a histórie rozhodla distribuovať okrem Slovenskej, Českej, Maďarskej a Poľskej republiky aj do ďalších krajín. Pri tvorbe vlastnej kolekcie sa inšpirovala najnovšími trendmi, nadčasovým dizajnom, farbami a tvarmi. Kolekcia zahŕňa spojenie jednotlivých štýlov, ktoré prechádzajú od klasiky až po extravagantnosť.

Výrobky sú v súlade so smernicou (EÚ) 2017/45 konštrukcia, výrobný proces, kontrola a testovanie produktov spĺňajú požiadavky harmonizovanej normy: EN ISO 12870:2018

 

 

Licencované medzinárodné značky

FINEST GROUP je výhradným distribútorom svetoznámych talianskych značiek ako sú: COCO SONG, CCS, Genesis, Kaos, La Matta, Oliviero Contini pre Slovenskú, Českú, Maďarskú a Poľskú republiku. Tieto značky prinášajú svojmu nositeľovi jedinečný spôsob vyjadrenia svojej individuality v súlade s harmóniou jeho osobnosti, pričom si zachovávajú funkčnosť, originalitu a extravagantnosť.

Kontaktný formulár

Čakajte prosím, odosielam...

Formulár bol úspešne odoslaný.