Finest Group

COCO SONG

JEDINEČNOSŤ, ORIGINALITA, DIZAJN

Coco Song
 sú výnimočné okuliarové rámy - ak si vyberiete COCO SONG, vyberáte kvalitu.
Exkluzívna kolekcia značky COCO SONG vzdáva hold histórii čínskej kultúry a umenia v kombinácii s dôrazom na detail talianskeho dizajnu. Na niektorých modeloch sa nachádzajú malé postriebrené kovové detaily skladajúce sa z medailónov, drakov a iných zvierat z ázijskej mytológie. Sýte farby celulózovo-acetátových rámov sú vďaka obsahu pravých hodvábnych textílií
kombinovaných so vzácnymi kvetmi, sušenými listami, perím z pštrosa a iných pestrofarebných tropických vtákov.

Okuliarové rámy COCO SONG sú navyše vylepšené pravými polodrahokamami ako sú nefrit, tigrie oko, tyrkys, lapis lazuli a malachit. Každý tento kameň má svoj význam a vplyv na človeka. Tiež sa používajú originálne Swarowski kryštály.

COCO SONG stelesňuje expresivita prostredníctvom rečí farieb. Napríklad, modrá znamená pokoj, červená radosť a lásku, zelená kreativitu a žltá je farba cisára. Orientálne vplyvy sú dokonca zakotvené v ochrannej známke COCO SONG, čo je skratka pre "Znovuzrodenie" a mnohé zo symbolov, ktoré zdobia rámy znamenajú dlhú životnosť a šťastie. Rámy sú vyrobené z najvyššej kvality talianskeho acetátu. Táto exkluzívna kolekcia je určená pre skúsených, kozmopolitných zákazníkov, ktorý chcú expresívne rámy, v ktorých by sa odrážala ich osobnosť. Každý rám je vyrobený ručne. Akékoľvek farebné odlišnosti alebo nepatrné nedokonalosti by mali byť
vnímané ako charakteristické črty, ktoré robia tieto rámy výnimočnými.
Táto špecifická výrobná technika plus využitie prírodných materiálov spolu so špeciálnou odbornou starostlivosťou má ochrániť krásu rámov COCO SONG.
Najprecíznejšie rámy pre ozdobu tváre tých, ktorí sa chcú cítiť výnimočne a exkluzívne. Magický štýl, ktorý prechádza časom a priestorom na ceste do vzdialených krajín.

Ak chcete vyniknúť so šarmom a štýlom, potom sú COCO SONG rámy vyrobené práve pre Vás.

 

 

Kontaktný formulár

Čakajte prosím, odosielam...

Formulár bol úspešne odoslaný.